Avatar uživatele
Lucimia

Tak jsem zase zpět, jak se máte?

Vrátila jsem se z dovolené v Itálii, kde jsem byla s partnerem. Moc jsme si to užili a já si konečně odpočala po tom dlouhém zkouškovém. Teď mám prázdniny až do srpna, kdy nastupuju na praxi do nemocnice.
Jak trávíte / budete trávit dovolené vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Jahoda, pekynka před 5027 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

tož já se vrátil z Pardubic z kvalifikačního turnaje na mistrovství ČR ve scrabblu, kde jsem skončil sedmý z 52, rozsekav loňského mistra republiky a bývalého 3násobného mistra ČR (tedy dvě různá esa) a sám si tak otevřel cestu ke kvalifikaci na MR ČR, které mám prý již na dosah. Zasloužený týdenní pobyt ve skvělé společnosti u známých na chatě si po tomto výkonu teprve vychtunám ;{))> jinak léto trávím pracovně nad překlady a vedením prázdninových jazykových kurzů, ale není nad to, když vás i ta práce baví…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Vítejte,také jsem si říkal že jste tu dlouho nebyla.Trávím zde na otázkách.:-)Na dovolenou jedu v září.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
HOMER

To je super!
Já musím šetřit na novou koupelnu,takže moře nebude,možná tak potopa :D …a taky máme moc práce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Vítejte doma.Doma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ahoj Lucimie jsem ráda,že jsi se nám vrátila já budu trávit dovolenouna chatě u svého strýce v Jeseníkách a jinak budu pracovně cestovat po Rakousku takže si cestování užiju dost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek