Lucimia

Tak jsem zase zpět, jak se máte?

Vrátila jsem se z dovolené v Itálii, kde jsem byla s partnerem. Moc jsme si to užili a já si konečně odpočala po tom dlouhém zkouškovém. Teď mám prázdniny až do srpna, kdy nastupuju na praxi do nemocnice.
Jak trávíte / budete trávit dovolené vy?

Nejlepší odpověď
quentos

tož já se vrátil z Pardubic z kvalifikačního turnaje na mistrovství ČR ve scrabblu, kde jsem skončil sedmý z 52, rozsekav loňského mistra republiky a bývalého 3násobného mistra ČR (tedy dvě různá esa) a sám si tak otevřel cestu ke kvalifikaci na MR ČR, které mám prý již na dosah. Zasloužený týdenní pobyt ve skvělé společnosti u známých na chatě si po tomto výkonu teprve vychtunám ;{))> jinak léto trávím pracovně nad překlady a vedením prázdninových jazykových kurzů, ale není nad to, když vás i ta práce baví…

Další odpovědi
ten který je

Vítejte,také jsem si říkal že jste tu dlouho nebyla.Trávím zde na otázkách.:-)Na dovolenou jedu v září.

HOMER

To je super!
Já musím šetřit na novou koupelnu,takže moře nebude,možná tak potopa :D …a taky máme moc práce.

Michal

Vítejte doma.Doma.

panenka

Ahoj Lucimie jsem ráda,že jsi se nám vrátila já budu trávit dovolenouna chatě u svého strýce v Jeseníkách a jinak budu pracovně cestovat po Rakousku takže si cestování užiju dost.