lerak14

Tak jsem se ptal – a prej teď nechodí exekutoři, ale nabušení chlapi. Můžete mu dát do úst?

potkali ho na ulici a táhli domů donutili odemknout a čarovali policie stála za rohem a nic -tak kdo má větší pravomoc?nezdá se vám že potom co policii berou peníze že ti kluci nato kašlou?

Nejlepší odpověď
kropitko

Hele Karle, řeknu Ti to takhle,kašlou na to, co se jim právě hodí. Už víc jak měsíc se snažím podat trestní oznámení,,ale stále mi na stanici říkají,že musím počkat,až tam bude specialista,,,,tak­že nevím,jestli tam vůbec nějaký někdy dorazí,,,

Jo a ti nabušení chlapi, to nejsou přímo exekutoři,,,je jen firma na ostrahu a přivydělává si tím, že vymáhají i dluhy…

Další odpovědi
Monny

No do držky by jsi dát mohl ale nevím jak to potom stebou dopadne,policie ti nepomůže ty dělají že nic nevidí a neslyší.Jakou pravomoc,to je přece jasný né!!!Peníze a jenom peníze.Ten kdo má peníze,tak si najme pár ostrých hochů a ty jdou vymáhat.Aspoň vidíš v čem žijeme.