zjentek

Tak jsem se nakonec oddaně zamiloval do Sigrid a přišlo to samo jaksi přirozeně, tak co si teď zase počnu? 🤷‍♂️

Definitivně zde>>>https:/­/www.youtube.com/wat­ch?v=ZL29msEp­qOQ
(měl jsem z toho všeho pocit, že již dříve na mě mluvila.)

Odpovědi
Smack

Zjenteku, už to nehul ani ředěný xD

led

zjentek, akosi sa mi to začína pliesť, tá slečna (aspoň dúfam, že nie je vydatá, vy nehanebník) to je, ktorá v poradí? Myslím, že ubožiaka Casanovu ste už prekonal.

da ny

No, to je, ale i od madam Pekarové, velký skok ;D
Neboj, přijde nová, další….. písnička :) Platonické jsou bezpečné.