Avatar uživatele
ReHu

Tak jsem chtěla ještě něco tvořit, ale kocourovi se na mně pěkně hoví a já nemám to srdce ho vyhodit. Už mi dřevění nohy

Taky se pro sví zvířecí miláčky obětujete?
Doplňuji:
To se nohy těžko masírují, když ti na klíně spokojeně pochrupuje kocour.
Ale asi vycítil, že o něm píšu a po 1,5 hod se chtěl jít nacpat. Samo, že za mojí asistence. Když nejdu, sedí u mně, mňouká a packou škrábe, než se zvednu a jdu se podívat, jak mu chutná 🙂.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kapka, nabubindes, BIGFOOT před 4961 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Jak se říká, musíš pro něj třeba i dýchat. Takže bohužel budeš muset trpět, dokud se neuráčí a nepůjde sám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nabubindes

celý můj život je spojen se siamskými kočkami. v dětském věku jsem mněl kočku, když jsem se osamostatnil pořídil jsem kocoura Maxe který zemřel ve svých 20letech, a mám Maxe2 kotě, zažíváme neskutečné chvíle. to pochopí jenom ten kdo zažil. co víc k tomu říci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Byla by dobrá masáž,to pomáhá na prokrvení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BIGFOOT

JO,REHU TAKY TO TAK DOST ČASTO MÁME S MOJÍ ŽENOU, ALE NÁM TO NEVA PROTOŽE JE TO FAIN.BIGFOOT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ladyhawke

Občas se mi zdá až děsné, jak se pro své čtyřnožce obětuji, ale tak nějak už je to nastaveno od začátku, jak jde o mé 2 šelmy, jsem měkota.

Dřevěné nohy, ztuhlá záda, šíleně krkolomná pozice během spánku, při mrouskání mých koček dokonce i spánková deprivace, po dobu jejich línání všude chlupy, intenzivní dožadování se mé pozornosti, do všeho mi mňoukají…

A mimochodem je mám naštěstí i bohužel moc moc ráda. Vzdala jsem se mnohého, abych s nimi mohla žít, ale nelituji toho, ani by to ostatně nemělo smysl.

Co se týče stolování za vaší přítomnosti, přikládám video s tutorialem.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=I1qHVVb­YG8Y

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek