ReHu

Tak jsem chtěla ještě něco tvořit, ale kocourovi se na mně pěkně hoví a já nemám to srdce ho vyhodit. Už mi dřevění nohy

Taky se pro sví zvířecí miláčky obětujete?
Doplňuji:
To se nohy těžko masírují, když ti na klíně spokojeně pochrupuje kocour.
Ale asi vycítil, že o něm píšu a po 1,5 hod se chtěl jít nacpat. Samo, že za mojí asistence. Když nejdu, sedí u mně, mňouká a packou škrábe, než se zvednu a jdu se podívat, jak mu chutná 🙂.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jak se říká, musíš pro něj třeba i dýchat. Takže bohužel budeš muset trpět, dokud se neuráčí a nepůjde sám.

Další odpovědi
nabubindes

celý můj život je spojen se siamskými kočkami. v dětském věku jsem mněl kočku, když jsem se osamostatnil pořídil jsem kocoura Maxe který zemřel ve svých 20letech, a mám Maxe2 kotě, zažíváme neskutečné chvíle. to pochopí jenom ten kdo zažil. co víc k tomu říci.

ten který je

Byla by dobrá masáž,to pomáhá na prokrvení.

BIGFOOT

JO,REHU TAKY TO TAK DOST ČASTO MÁME S MOJÍ ŽENOU, ALE NÁM TO NEVA PROTOŽE JE TO FAIN.BIGFOOT

ladyhawke

Občas se mi zdá až děsné, jak se pro své čtyřnožce obětuji, ale tak nějak už je to nastaveno od začátku, jak jde o mé 2 šelmy, jsem měkota.

Dřevěné nohy, ztuhlá záda, šíleně krkolomná pozice během spánku, při mrouskání mých koček dokonce i spánková deprivace, po dobu jejich línání všude chlupy, intenzivní dožadování se mé pozornosti, do všeho mi mňoukají…

A mimochodem je mám naštěstí i bohužel moc moc ráda. Vzdala jsem se mnohého, abych s nimi mohla žít, ale nelituji toho, ani by to ostatně nemělo smysl.

Co se týče stolování za vaší přítomnosti, přikládám video s tutorialem.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=I1qHVVb­YG8Y