bolak

Kolik můžu reálně vyhrát z dvacky ve sportce?

(navazuji zde) >> http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dokazal-by-nekdo-kdo-zna-pravidla-sportky-vypocitat-nasledujici-priklad

To je ten obyčejný tiket, ne? Ten stojí 20Kč za 1× 6 čísel + dodatkové číslo. ANEBO!!! to ještě rozdělíme do více otázek:

  1. vsadím 20 Kč a všech 6 čísel trefím, kolik vyhraju?
  2. vsadím 20 Kč a trefím 5 čísel + dodatkové číslo, kolik vyhraju?
  3. vsadím 20 Kč a trefím 5 čísel bez dodatkové čísla, kolik vyhraju?
  4. vsadím 20 Kč a trefím 4 čísla bez dodatkové čísla, kolik vyhraju?
  5. vsadím 20 Kč a trefím 3 čísla bez dodatkové čísla, kolik vyhraju?
  6. vsadím 20 Kč a trefím 2 čísla + ještě dodatkové číslo, kolik vyhraju?
  7. vsadím 2 0Kč a trefím úplný hovno, kolik vyhraju?

Odpovědi
Quimby

Při správném tipování:
šesti čísel, získává sázející výhru 1. pořadí,
pěti čísel a dodatkového čísla (5 + 1), získává sázející výhru 2. pořadí,
pěti čísel, získává sázející výhru 3. pořadí,
čtyř čísel, získává sázející výhru 4. pořadí,
tří čísel, získává sázející výhru 5. pořadí.

Podrobněji v pravidlech sportky: http://www.sportka-vysledky.cz/spor­tka/pravidla

Drap

Na koruny ti to nikdo neřekne. Každý týden to je jinak.

anonym

Ad. 7. ) – když trefíš úplný hovno tak asi peníze nedostaneš
Ad. 6. ) – taková vyhra neexistuje – takže zase uplný h.

Jinak se výhry dělí výherními kvotami a počtem výherců .

http://www.hazardni-hry.eu/loteri­e/sportka.html

mosoj

Probuď se, dodatkové číslo bylo za socialismu, jestli vůbec ne za feudalismu.
Jinak viz Quimby.

bolak

laybor: třeba vím že když jsem si kdysi vsadil 5 ze 40ti, tak jsem netrefil nic a vrátili mi peníze..pokud si dobře pamatuju

quentos

No konečně. Já si snad pudu něco nalejt.