jirka F

Je teda globální oteplování, nebo ochlazování, či co?!

Už několik let se lidem snaží vědci namluvit globální oteplování a přitom skoro v celé Evropě mrzne až praští v USA mají mohutnou sněhovou bouři tak kde je teda to jejich oteplování nějaký vědci si akorát chtějí namastit kapsi tučnou sumou peněž za to jejich oteplování tak co teda vlastně je ochlazování nebo oteplování.

Nejlepší odpověď
lexx

co se divíš, máme leden…za mejch školních let, to bylo teprv sněhu a mráz! Párkrát nepřijel vůbec vlak, takže se neučilo, a dvakrát nám napařili uhelný prázdniny, bo bychom ve škole umrzli, to bylo něco!

Další odpovědi
mosoj

Píšeš nesmysly. Další objasňování by se minulo účinkem a čas je drahý.

Kepler

Chápeš vůbec slovo GLOBÁLNÍ? Jde o celkový trend vývoje teploty na planetě Země. Nejde o to, kolik máš momentálně venku na teploměru a nejde o momentální počasí v USA. Jinde jsou neskutečná vedra.

Zdroj: my own reason