Tak jaký byl váš školní nebo pracovní týden?

Důchodců se záměrně neptám, protože ti jsou v jednom kole.

Nejlepší odpověď
gecco

Nejsem důchodce, takže spíše odpočívám, relaxuju – a důchodu se děsím…
😉

Další odpovědi
quentos

Pomalej rozjezd, jako každé září… furt lepší než letní vokurková sezóna.

marci1

Jako vždy, v pohodě, vše se dařilo. 🙂

mokrygorky

Škola – učňák
Nic moc, nuda, poznal jsem nějaké hrozné učitelky, dostal jsem první pětku(asi jako 3/4 třídy, nějaké poznávání, atd..
Dnes nějací trotlové na mě házeli papírové koule a dali mi na stůl papírek kde stálo: Jsi pí*a.. Hovada

led

Aj keď som „prdůch“ (pracující důchodce) naozaj tento týždeň bol pracovný, aj v práci, aj v súkromí…
gecco, nemusíš „se děsít“, na to v dôchodku nebudeš mať čas, pokiaľ sa už teraz pripravíš na sľubovanú nečinnosť bez práce.

Drap

Díky za optání, šlo to.

ReHu

Pohoda 🙂.
Řídím se heslem, jaký si to udělám, takový to mám 🙂

anonym

docela to ušlo, teoreticky už mám odpracovanou i půlku příštího a to jdu ještě zítra. prakticky je to tak skoro každý týden

Awe

Šéfe, pecka! Dneska došla výplata…A hned sem byl na pár kousků. No v neděli zas na noc, alespoň už nejsou takové vedra a to je základ!

briketka10

I když jsem nepracující důchodce a slavím dvě čtvrtletí
svého života do školy už dávno nechodím, ale potkávám
školáky a studenty na každém kroku jsou jich přeplněné
autobusy, že se kolikrát nedostanu do města 😁

Doma relaxuji, jak se dá a mám pohodičku 😁