dust8

Tak jakou píseň byste si troufli zazpívat na svém prvním karaoke vystoupení?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jelikož už dlouho nezpívám a vyšel jsem ze cviku, tak bych nejraději zvolil něco jako HUKAČAKA HUKA HUKA za doprovodu afrických bubnů. Ačkoliv přece jen jsem si nedávno zazpíval, když jsem se kladívkem jebnul do ukazováku při zatloukání hřebíku. Znělo to skoro přesně jako bojový zpěv Apačů okolo ohně. A ten tanec nakonec taky.

Další odpovědi
Justin1

První vystoupení na karaoke (a několik dalších) mám už dávno za sebou. Moje nejoblíbenější písničky pro karaoke jsou „Jednou mi fotr povídá“ a „Jarošovský pivovar“. Jednou jsem taky volil písničky „Jdem zpátky do lesů“ a „Modřínů háj“.

aliendrone

Život je svině, zpívám RÁD, ale kdovíproč nikdo nechce moji produkci poslouchat (a to již od dětství). Určitě bych obstojně zvládl „Řev hladového Krakena“ nebo „Kvílení žíznivé harpyje“ či tak něco. ;) :)

Ale nejsem sadista, tudíž BEZDŮVODNĚ svému okolí neubližuji. A proto bych také nezpíval. ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.