mosoj

Tak jaké bude léto ........ ? a celý letošní rok ?

Vypadá to že islandská sopka o sobě již dává vědět i jinak. Není mi dobře po těle když slyším jak chrlí mraky popela vesele dál. Do moře zase uniká obrovské množství ropy a vypadá to jako by to vlády příslušných států nezajímalo. Myslím si, že by se zastavení úniku ropy měla věnovat větší pozornost. Jak se na to díváte. Nebo to již nemá cenu ?

Nejlepší odpověď
kropitko

V létě nebude nic moc teplo,tak kolem 15 července,ale začnou být nesnesitelná vedra,která ale budou trvat pouze tak tři týdny. Pak se prudce ochladí,na babí léto můžeme zapomenout. Zima přijde hrozně brzo,dle mého už koncem října bude zima a na většině uzemí sníh.

Další odpovědi
rynek878

Můj názor,je tem,že léto bude velice krátké(jestli vůbec nějaké bude)a dost chladné,loni 16.května bylo 26°C a to je nějaký rozdíl.
Se zastavením ropy se chlapci snaží,ale nějak jim to nejde,nevím co to je za strategii?

kokoťenko

No úniku ropy se pozornost věnuje,teď vymysleli,že do prostoru,z kterého uniká ropa,nahází odpadky, to je podle mého dost dobrý nápad,ne??:-D Zasypeme sračky,sračkama..No a počasí bude jako každý rok,nepředvída­telné. Na to,až v létě bude padat sníh a zimě budeme chcípat vedrem,to zatím letos nevypadá,ale při troše štěstí,by se někteří z nás mohli takového chaosu dočkat. Nedávno jsem někde četl,že stejně Země a většina životu na ní zanikne,tak myslím,že naši potomci,díky naší nezodpovědnosti k životnímu prostředí,ještě něco zažijí.
Oskare,to jsou začátky,to už jsou právě ty konce.

dudu

Svatý Petr při pohledu na naši republiku údajně vydal příkaz, zadlužené a posrané hospodářství, až do odvolání denně splachovat!!

ten který je

Léto bude možná stejné jako v roce 1980 kdy vybuchla v USA sopka sv.Heleny.

oskar

Jestli to,už nejsou začatky toho konce světa.

Michal

Vlády tohoto světa toho zanedbaly více a stále zanedbávají.Vě­řím(s politová­ním)tomu,že nemusí být jaderná válka,abychom se na zemi zničili.