Tak jak vás dostala víkendová změna času?

Lidi kolem mě umírají změnou času a co vy?
Mně osobně to nic nedělá, nařídil jsem si hodiny, co se nenařídily samy, podle zimního času a jedu svůj život dál.

Nejlepší odpověď
quentos

Nijak zvlášť, akorát jsem se těšil, jak si přispím, a kulový, probudil jsem se tak, jak jsem zvyklej, tedy „o hodinu dřív“ :{/>

Další odpovědi
Drap

Nijak, posunul se čas o hodinu, jinak se vůbec nic nezměnilo.

anonym

V neděli jsem se vrátil z Austrálie a to jsem musel hodiny posunout o 7 hodin zpět.Zatím to se mnou nic nedělá, akorát ráno jsem spal až do devíti, ale to je tím, že v letadle se toho moc nenaspí.
Proč jen v tomto státě jde všechno tak zdlouhavě.V Au­strálii (teda Západní Austrálie, Perth) měli na 4 roky na zkoušku také letní čas.Pak bylo referendum a 82% lidí bylo proti, takže ho zrušili.
Proč to nejde u nás, vypsat referendum?Ono je vidět, že velká demokracie škodí.Představ si, že tam mají také demokracii, ale tam jde všechno nějak rychleji, méně se kecá, ale více dělá.

briketka10

Jako vždy jen ty hodiny v kuchyni a
malej budík jinak mi nic nevadí 😁
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-zvladate-zmenu-casu
Doplňuji :

Ale, ale, ale Jugare copak si nepamatuješ na to, jak si
odpovídal minule? Musíme to dá i když s tím nesouhlasím.
A vůbec? Najednou je Ti jedno, že je položena 2× podobná
otázka, proč ji hned nenahlásíš, jako Duplicitní příspěvek,
nebo jsem Ti trnem v oku pouze já a barbakan?

Nechápavé

Aha,on se posunul čas,sem si říkal…

suaeda

Podzimní změna času mi nevadí. Horší je to při jarní změně, protože se musí vstávat o hodinu dříve.

anonym

Na čas jsem zapomněl a dnes jsem vstal do práce o hodinu dříve.

lexx

hoďka sem, hoďka tam…mnoho povyku pro nic, představ si astronauty co se vrátí z hvězd a zásluhou časového posuvu zestárnou řekněme o 30 let zatímco na Zemi uplyne 10 000 let…

ReHu

Už jsem odpovídala včera 🙂

annas

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pisete-psace-nebo-comenia-scriptem#discussion

Jak se do lesa volá .. Jugarova vlastní slova …

„Halt senilitky,musí si to pořád opakovat,jako na zakládce,aby na něco nezapoměli,hihih“