bolak

Tak jak vám začala neděle?

Nejlepší odpověď
anonym

Probuzením.

Další odpovědi
redy

blbě, vstala sem v šest, a co budu dělat netuším.
Než ti to smažou tak snad někdo napíše něco co se dá dělat vtomhle nečase .-)

anonym

Zatím dobře.Sice prší, ale to mi celkem nevadí.Sice nejsem věřící, ale už od dospělého věku v neděli nedělám.Tedy velkou fyzickou práci.Dopoledne si udělám pořádek v počítači (rovnání fotek, popisky,rovnání stažených písniček do žánrů, atd) po obědě do 15ti hodin spím, pak je káva a buď film v televizi či nějaký na počítači a je konec neděle).
Když je hezké počasí, tak dopoledne menší udržbářské práce na domě (kapající kohoutek atd) a odpoledne spánek ve stínu pod stromem (nyní by to bylo ještě na sluníčku) pak káva venku na lavičce a lenošení (čtení novin, knížky) do večeře.

marci1

Krásná „květnová“ neděle. Už jsem byla v lese. Ptáci zpívají, potůček zurčí, jen slunce trochu stávkuje ! Hezkou neděli všem. 🙂
Doplňuji:
Opr. : „květná“ 🙂

Irisa

Není to nic příjemného, když vám na břicho skočí malý ječící skřet… teda sestra ;)

mosoj

Já jsem vstával v 11 :00 a bylo už světlo.

Rocker

Začala dobře,vyjímečně jsem spal až skoro do devíti.Šel jsem se projít se psama,nasnídal se,udělal kávičku a šel lepit modýlek.Teď mám chvilku čas než zaschne lepidlo,tak jsem tady.

led

Je to možno divné, ale ako každá predschádzajúca nedeľa.
Oko pozrie na hodiny, aha, už je tu zas nedeľa…

bolak

barbakan: to je nejhorší!!

anonym

Počasí je na dvě věci, blíží se doba přípravy k obědu, pak odpolední siesta a hurá na noční!

bolak

…když to začne takhle, tak z toho nemůže vzejít nic pěknýho :)

gagaga

ja uz vytahla kolo ..ale zatim se na nej jenom koukam z okna :)
asi u toho i zustanu ..budu si ale pritom predstavovat ty vesnice..kudy vsudy bych jela, kdybych na nej jenom necumela !
:(

  • iv-

mosoj

IV já ho ještě po třech letech ani neumyl.

bolak

já jsem se jednou stavoval u starejch, vodevřel jsem dveře vod bytu a vidím spocenou mámu na rotopedu…čelenka na hlavě a prej „čáááu!!! " říkám "čáu, kam jedeš?“ a pak nabourala

gagaga

:))))

bolak

jezdí bez drže a pak se diví.....

gagaga

me tam synove kdysi potaji namontovali ty postranni kolecka ! tak je tam dejte mamine taky :p