Lukas27

Tak jak vám chutná první pívo v hospodě po takové době ?

Nejlepší odpověď
ten který je

Hospoda už dávno přestala být hospodou.Pamatuji si na dobu,kdy se v hospodách lidé bavili,zpívali nebo se hrál mariáš.Současná krize bude pro mnoho restaurací likvidační.Do hospod už nechodím.

Další odpovědi
Drap

Nijak, ještě jsem nebyl.

Mc Merkurion

… vod tý doby, co zakázali v hospodách kouřit, do nich nechodim, pivo bez cíga mi nechutná …

Hufnágl

Do hospod už delší dobu nechodím, protože si můžu koupit lahvové stejné značky o více než polovinu laciněji a jak už zde bylo řečeno, tak pivo bez cigarety je jak ženská bez pochvy.

marci1

V hospodě jsem ještě nebyla, ale prvního „čepáče“ jsem pila minulý týden v naší lesní zahrádce a bylo po dvouhodinové túře po lese přímo „boží.“ 🙂