leorespect

Tak jak to mam zrychlit?

Poradili jste mi ohledne pripojeni.Vsem zucastnenym moc dekuji.
Pokud bude možne,poradite mi nekdo , jak mam to blbe GPRS pripojeni zrychlit??? Mam O2 na notebooku.Akce­leratory mi rozmlouvaji…Samotne PC mam optimalizovane.Mam Operu(mimocho­dem,jaky na ni mate nazor?). Porad mi to dava max. 50 kbt/s,což je malo,nemyslite? Dekuji.

Odpovědi
faktor82

GPRS nelze zrychlit, je to prostě jeho normální rychlost…a to buď rád, že to nejede pomaleji…

http://www.in­ternetprovsechny­.cz/tech.php?ts=GPRS­&cid=106

Zdroj: www.internetprov­sechny.cz/tech­.php?ts=GPRS&cid=106