Retro

Tak jak to je s tim stahováním?

Tak co teda?Můžu si sem tam něco stáhnout jen pro vlastní potřebu nebo ne?(ACTA)

Nejlepší odpověď
kubimi

Můžeš, třeba sníh ze střechy je dobré stahovat i pro potřebu ostatních. Pokud mluvíš o stahování např. softwaru, tak také. Jen ho nemůžeš používat. Pak porušuješ obvykle některou z licencí. Pokud není např. freeware, shareware nebo třeba trialware či pod CC nebo GNU licencí.

Další odpovědi
Reuef

ACTA neplati a dlouho platit nebude takze si s tim nelam hlavu :) filmy a hudbu muzes v CR stahovat a nic ti za to nehrozi (pokud ji nestahujes pres torrent…)