Lucimia

Tak jak jste nedočkaví výsledků voleb?

Myslíte, že se to už dneska dozvíme na 100%? Doufám, že vyhraje můj Favorit.

Nejlepší odpověď
annas

Sleduji aktualizaci výsledků voleb na serveru Novinky.cz. Zatím to vypadá, že uspělo 5 stran.
Mám pocit, že asi ve 20.00 h bychom se měli dovědět výsledky.

Další odpovědi
BENYTA

Tak ten Tvůj Favorit byl ve výsledcích sice druhý,ale vlastně vyhrál…- viz Paroubkova demise!

panenka

Nevím koho jsi LUCIMIE volila,ale říkali že výsledky voleb bychom se měli dozvědět dnes do 20 hodin.Taky jsem sama zvědavá jestli můj Favorit vyhraje od rána mám puštěnou televizi ČT1 a netrpělivě čekám jak vše dopadne.

iwetax

Vzhledem k tomu, že jsem na mateřské a plánuji ještě dlouho na ní být, tak je to pro mě důležité. A napjatá jsem

Miroslavst

Máš-li zájem vědět o výsledcích více, tak na stránce www.volby.cz je toho dost a je to oficielní.
Dozvíš se tam i z tvého kraje, okresu a i volebního okrsku.

člověk

dnes se to dozvíme na 99 %,ještě někdo může podat stížnost
jinak nikdo neplakejte ani se neradujte za dva roky to bude horší

Michal

NE!