Illines

Tak jak casto ctu , se na odpovedich ztraci otazky a i odpovedi?!

Proc se to deje nevim , ale je to zarazejici a pripomina mi to, ze svoboda slova se dostava do klesti.Jsme tu proto , ze se chceme ptat ,ale i dovedet!Kazdy ma pravo se ptat a i odpovidat , kazda osobnost je jina a ma svuj vyhraneny nazor ,tak nechapu proc se neco jen tak ztrati.To nevypada pak s odpovedemi.cz dobre ,kdyz to zacne nekdo ovladat jako cenzura.
Doplňuji:
Drape,pardon ,chtela jsem psat o mazani ,nevim sama proc jsem pouzila ztraceni – ale je to skoro totez.

Nejlepší odpověď
Drap

Máš uplnou pravdu, jen s tím rozdílem , že otázky a odpovědi se neztrácejí, ale jsou některými jedinci systematicky mazány , zřejmě aby povyrostlo jejich ego.

Další odpovědi
Patrik76

To nejde jentak nekomu neco smazat,kdyz sem nahlasil odpoved jako zavadnou tak se nic nesmazalo ale ze to tady mizi to vim to musi delat nejspis admin.