Moccaa

Tak ja to dneska dopadne? Naši synci jdou dneska na finského lva.

Povinně sledovat, ať to naši synci zvládnou s plnou parádou.

Odpovědi
Kazatel

S plnpu parádou si nechají naservírovat Kanadu? Nespadls ty synku na hlavičku ?

zjentek

No 4:1 prohrajeme, anebo vyhrajeme 2:1 v prodloužení, ale zpocení jak cypi! Toť můj typ. (;

_Bůh_

Chtělo by to mít finského trenéra na své straně.

Moccaa

Máme finského trenéra.

_Bůh_

Tak to Finové nezvládli. Dobrá práce, Češi byli vždycky krysy, ale ukrást trenéra je dobrý poděl.

Moccaa

Když chceš vyhrát titul, musíš porazit každého. Slabého soupeře, zejména ve finálové osmičce, není. Pamatuj si to.