Tak ja sem dnes budu chodit po pul hodinovych " pauzach ". Tech tresni jsem dnes sezr … nejak moc. !:-)) -iv-

Doplňuji:
Hany , www , uz nemam palecky .. tresne – srdcovky mam od kamaradky , ale az dojdou , zajedu si na trznici.Zajedte si www take , alespon pro kilicko. At mate vzpominky se vsim vsudy.
P.S. Kamaradka uz neni kamaradka , pisu ji sms z nejmensi mistnosti v dome , ze je urcite necim postrikala , ze " to " neni normalni !! A pak jeste jednu hadanku pro vas vsechny : Co myslite ze delam – mezi pauzami. ? 🙂

Nejlepší odpověď
www

Tak „gyršle“, jak se třešním v mém mládí říkalo, ti naprosto a vážně, zcela upřímně, skutečně upřímně, závidím 😁 A klidně bych po nich vydržel to prkýnko!
Vzpomínky na dětství

Další odpovědi
Berušinka

=D Až tak jo =) Myslím, že se můžete uklidnovat tím, že to přejde =D
Docela Vám závidím ty třešně! – to kolem toho je vedlejší =D

arygnoc

pozor na prkýnko!

;)
Doplňuji:
akusím odpovědět na hádanku:

nabízí se dvě odpovědi:

  • mezi tím co tu jste a co tu nejste, tak se asi zbavujete třešní;
  • mezitím, co se zbavujete třešní, jste tady.

hanulka11

Třešně jsou moooooooooc zdravé, hlavně čistí organismus , nyní jsi to -iv- pocítila.
tak se jich nevzdávej , co bych dala za mísu čerstvých třešní…ach jo
Doplňuji:
no co bys dělala mezi pauzami, cpeš se třešněmi…přeci je nevyhodíš

hanny 2

  • iv-tys po těch třešních určitě pila mlíko,že?Ale aspoň si pořádně pročistíš střeva,možná by Ti spousta lidí záviděla.Doufám,že se v noci vyspíš!Máme taky třešně ze zahrady,minulý víkend jsem zavařovala.Dnes jsem z nich pekla drobenkový koláč.A jsou zdravé na klouby a na štítnou žlázu – kamarádka si ji s něma vyléčila!

Arygnoc – ať žije prkýnko!

tom004

Jo,všeho s mírou,nebo ještě raději s Mírou.Problém je potom poloviční.Tak,ať se ty pauzy,co nejrychleji zkrátí na nulu.:-))

Drap

......proč ne, nakonec je to i zdravé.....­.........

anonym

Doplnila jsem to trochu spatne , ale Hanulka vyhrala. 🙂

anonym

Hanny , dosly palce … ☹ -iv-