roxy52

Tak já nevím,jestli už neblouzním...­...Werich,nebo Hrušínský??

Tyto dvě rodiny se přátelily.Já,když v TV vidím toho nejstaršího syna Hrušínského (jak chodí na ty ryby) ,tak v něm vidím jednoznačně Wericha.Nic proti nim, ale docela věřím,že přátelé si mají pomáhat.:))

Nejlepší odpověď
anonym

až tak veliká pomoc v přátelství snad nebyla:D

Další odpovědi
anah

No fuj, to snad ne?
Jsou to moji miláčkové a nechci slyšet žádné drby! Možná, že by ses měla nechat zaměstnat v Blesku.