coco

Tak dobrou,vážení.Už jsem stáhla půl litru Veltlínu a zítra dám vědět,jak to dopadlo s mým strachem…

Doplňuji:
Tak jsem to přežila a na druhou noc mám druhý půllitr…Vstala jsem v poledne…

Nejlepší odpověď
hanulka11

také ti přeji dobrou noc

http://img.na­dapenny.com/t20/111­25/nadap150710745­140232.gif

Další odpovědi
tom004

Hezké sny,a dobrou noc.

anonym

Zijes ??????? 🙂 -iv-

led

Takú krásnu noc prespať…
🙂

tuCZek

…bacha ať se z Tebe nestane alkoholik :)))

coco

No led,jestli říkáte noci 2 hodiny ráno,tak spíš prospat takové krásné poledne jako je dnes.Ale když ten Anglický pacient byl tak romantický…