Miroslavst

Tak co, zapršelo u vás?

U nás to vypadá takto:
http://www.in­ternationalar­tgallery.org/fi­les/imagecache/dis­play/images/6/ros­tlina__a_vyprah­la_zem.JPG
přestože slibovali, že mělo pršet už včera. Doposud však nic.
Tady lanškrounsko, ústeckoorlicko, Pardubický kraj, východní čechy, ČR.
Doplňuji:
Tak, před chvílí zapršelo i tady, ale myslím, že se tomu déšť nedá říct. Spíš pokropilo.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Sakra, Miroslave! Jak to děláš, že vždycky máš taky dobrý obrázky, který mě dostanou? 😁

Jinak u nás na Jesenicku zapršelo. Asi cca 20 minut. Teď už je zase sucho a je to v pohodě. Počasí se zase umoudřilo. Ale jsem ráda, že přišlo po tak parných dnech něco chladného. Je sice fakt, že já mám vedra mooooc ráda, ale už toho na mě bylo moc, takže toto příjemné ochlazení jsem uvítala s radostí 🙂

Další odpovědi
anonym

Hlásím:V Praze prdlajz.Ani kapička.
Doplňuji:
Změna – cca 10. Kapiček.

aramah

Ikdyž jsem dala na modlení stále nic. Ani kapka. Vysočina.
Doplňuji:
Nic ani slza.

panenka

Obrázek je Mirku moc pěkný u nás nepadla ani kapka ted jsem četla že Moravou se přehnaly
silné bouře a přívalové srážky ale jak říkám u nás nic a už se i modlím aby nám tu trochu skáplo, protože tu máme na zdechnutí.
Doplňuji:
Ted ve 23:45 nám tu trošku zapršelo

vecernice

Tady bylo mnoho rachotu pro nic./okolí Brna/Spadlo pár kapek,ale pěkně to voní.

anonym

u nas na severni morave ne,sle poslala jsem kamaradku stanovat na slezkou hartu a sotva tam dojela tak pry lilo jak z konve

zdeny

ZDRAVÍM , SVITAVY ANI KAPKA !!! UŽ JSEM ŘÍKAL HOSTŮM KDO SE UMÍ MODLIT AŤ TO ZKUSÍ A NIC . TADY JE TO SAHARA !!!

martina1

U nás to také vypadá jako na Sahaře.Po obědě začalo mrholit,ale kapky se ani nestačily spojit,aby udělaly souvislou mokrou vrstvu.Takže manžel opět přes hodinu zalíval.Teď větráme,aby klesla teplota v domě na milovaných 20 stupňů.
Takže Krkonoše také beze srážek:-(

Ewush

V Ostravě spadlo pár kapek a bouřka nebyla žádná. Teplo je i nadále a jsem za to ráda!

led

Prosím o prepáčenie, ale asi búrka preskočila priamo na Slovensko

annas

Dnes ve 4.45 hodin velký liják. Jednou zahřmělo, jinak nic. Ale vyčistil se vzduch. Teď je příjemně.

Vicki

Ne.Letím na Antarktidu:-).

kvikal

asi takových 5 min takový poprašek, že to člověka snad dohnalo k depresi víc než kdyby ani nekáplo

noen

Zdravím, v Havířově ani kapka, je to masakr!!! Ted je venku 2O stupňů, nejde ani spát.

Bumbes

Hurááá, už prší také u nás v LBC, i s bouřkou. Doufám, že nepráskne někde do sloupu s elektřinou.

Džanička

Kdepak Miroslave,odpoledne na Hlinecku spadlo pár kapek,a než jsem přikryla dětem písek,tak bylo po dešti.Tak jsem myslela,že mě picne..Ale večer byla obloha červená,tak uvidím jestli něco přijde v noci.

Marunka

V sobotu k večeru začalo a prší doteď-neděle popoledni.