Gus_Fring

Tak co Valentýn? Dostalo se někomu úspěchu?

Ve všech smyslech…

Nejlepší odpověď
annas

Záleží na tom, jak kdo tento svátek vnímá. Patřím k těm jedincům, který si uvědomí, že mají svátek zamilovaní, když vidím v TV připomínku a nabídku kětinářství na přání.

Myslím si, že svátek dodržují především mladí.

Ale nechápu, větu „Dostalo se někomu úspěchu.?“ Přece na úspěch stejně jako na štěstí si nikdo nemůže sáhnout. Je to přece vnitřní pocit.

Mohu něco získat, darem, , obdržet , dostat nemoc , natlačit něco třeba do krabice, dostat se do špatné situace, budu mít úspěch atd.
--

Nic jsem dnes mimořádné nevytvořila, pro mě je den stejný jako jiný, jsem
relativně zdravá, tudíž úspěch je to, že jsem nedostala chřipku. na rozdíl od jiných.

Další odpovědi
Drap

Jakého úspěchu? Stejně jako každý jiný den.

Autista

Pravá ruka dostala další zkušenosti :3