Jikra

Tak co si mám vůbec sbalit?

Že prej si mám sbalit fidlátka.Ale jaký a mám je vůbec?

Nejlepší odpověď
venkovan

Nějaký smyčcový hudební nástroj- třeba housle, violu a rovnou do basy a nebo co nejdál o baby co nám zkazila život.
lepší odejít s holým zadkem, než v truhle být odnesen, protože nas ta baba uštěká.

Další odpovědi
hanulka11

fidlátka jsou pomyslné osobní věci ..... v hádce se říká sbal si svá fidlátka a vypadni

to je jako by ti bylo řečeno- sbal si své věci a ať jsi pryč

Drap

Fidlátka – všechny osobní , drobné , nezbytné předměty