Alesh

Tak co říkáte na fotky vysmátých komunistů?

Všude na netu teď po volbách.

http://www.you­tube.com/watch?v=djFcjDy­aZNY 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

--- bez anketní odpovědi ---

Už jsem se k tomu vyjádřila. Urny plné komoušů, bohužel ty volební…:((

Další odpovědi
anonym

Tragédie, kdo je mohl volit?!

Jo jo efekt a nepopulární řešení krize, vždy nahrává opozici, aby se za další 4 roky volebního období zase situace obrátila – stačí se podívat na dosavadní genezi střídání stran v parlamentu a tedy i ve vládě.
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/281470-volili-jste-nas-jste-omezeni-anonymous-napadli-web-brnenskych-komunistu.html

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/doma­ci/281482-ztrata-je-citelna-ale-komuniste-rostou-kvuli-teto-vlade-tvrdi-tejc.html

anonym

Tragédie, kdo je mohl volit?!

anonym

--- bez anketní odpovědi ---

Doplňuji:
Žádné vysmáté fotografie jsem neviděla a ani vidět nepotřebuji. Sama bych z principu komunistickou stranu nikdy nevolila. Lidé si třeba myslí, že jim bude najednou lépe, ale ti co si stěžovali na svůj život si bubou stěžovat dál.

anonym

Super, přeju jim to.

… a bude líp.

Fienir

Super, přeju jim to.

Doplňuji:
Horší než TOP ODS to být nemůže :)

mojitek

--- bez anketní odpovědi ---

Na otázku. „kdo je asi mohl volit“ odpovídám – no kdo asi? Lidi,kteří poznali že ten náš ""kapitalismus"" není vlastně kapitalismus,ale spíš anarchie. Lepší porevoluční komouši než předrevoluční komouši kam vítr tam plášťpod názvem strany ODS.Toť můj názor.

Poklička

--- bez anketní odpovědi ---

loosi

Super, přeju jim to.

Reuef

--- bez anketní odpovědi ---

Doplňuji:
kdyz prijde k volbam zhruba tretina volicu tak se neni cemu divit…

pusinka50

Super, přeju jim to.

K urnám přišla třetina voličů hlavně proto, že celý národ je už zdecimovaný a totálně naštvaný a znechucený tou politikou, kterou nám teď TOP09 a ODS předváděli. TOP09 se dostala do vedení v minulých volbách jen proto, že totálně zblbla mladé lidi, ať jí volí, že jinak nebudou mít důchody. Mladí sedli na lep a důchody stejně nebudou. Už se těším na volby do parlamentu. Pak tuhle zdevastovanou vykradenou republiku dostanou na starost komunisté a socialisté a možná se jim nějakým zázrakem povede udržet aspoň současnou úroveň, aby se nesnižovala a pomaličku jí zvedat, obnovit výrobní podniky a zemědělství, abychom byli opět konkurence schopni a taky pozvedli turistický ruch, protože jestli to neudělají, tak nám tu zbydou akorát drahé obchody, ještě dražší doktoři a nevzdělaní vietnamci opovrhující nad slovem „kvalita“.