Monny

Tak co na to říkáte?

Zastavili trestní stíhání na Daru.Tak to je super,tady přijde o život člověk a zas tak nevinná nebyla a ono jí to klidně projde.Za maličkosti zavírají a za zabití ne!!!!Hold peníze jsou peníze.A co na to rodina,přišla o nejbližšího a teď to svedou na něj,jak k tomu přijdou?Tak to je teda síla.
Doplňuji:
Když se to stalo,tak jsem tady četla jiný názory!!!!A teď koukám že jsou zase jiný.Češi rádi mnění názory!!!

Nejlepší odpověď
standa

Bože !

Předpokládám, že o tomto ´případu´ víte pouze to, co nám předložila zejména bulvární media. Potom vůbec nechápu, jak můžete konstruovat vámi uváděné přiblblé závěry.

Pokud jste byla účastna soudního řízení, respektive pokud znáte blížeji daný trestní spis (což pochybuji), tak se vám za má předchozí nařčení hluboce omlouvám !

Další odpovědi
aramah

Když jí tam vlít tak co mohla dělat.Pozůstalá si měla vzít ty peníze od Dary.Jenže byly nenažrané a chtěli čtyři mega,teď mají 0.Vždyť žádali o finanční vyrovnání a ještě chudák nebyl ani pohřben.Můj osobní názor.

dudu

Není dobré posuzovat situaci na základě pravd vytržených ze souvislosti – demagogie je totiž horší než lež. Můj známý před léty usmrtil při autonehodě dítě. Jednoznačně nebyl viníkem, avšak dodnes je touto událostí flustrován a má-li depku pláče a pološeptem hovoří se svým svědomím. Určitě by nikdo z nás nechtěl něco podobného prožívat. Darina, ač se to někomu nezdá, je křehké a citlivé stvoření.

Sarrira

Měli by ji taky třeba zabít, že? Byla to nehoda. Nevím proč rodina v ústraní netruchlí a žádá od Dary deset miliónů. Žádali by je i od člověka z nižší sociální třídy?

GM

Monny, vy jste u té nehody určitě byla, že?!

hanulka11

Jasně ,že každý máme nějaký názor, ale dosuzovat člověka, vždyť nevíme nic jistého ,jen dohady, které byly zveřejněny. Nikomu nepřeji aby se mu stalo to co jí. Ať je slavná nebo ne -pořád je to jen člověk.

lerak14

jojo známosti a prachy

dabel

Je to otřesné.Za maličkosti zavírají a za tohle ne.Neznamená to že je slavná že ji vše bude procházet i když pro mě to žádná slavná osobnost neni.Ani zpívat neumí

ReHu

Vypadá to, že máte zcela přesné informace. Vy jste byla ůčastníkem této nehody?