madmansimon

Tak co myslíte? Která RPG?

Kterou máte radši vy? Pokud jinou pište do komentů!
Doplňuji:
Ano vím co to RPG je. Ale chtěl jsem zde dát hry které jsou z těch známějších a mají k RPG co společného. Ano samožřejmě třeba takové WOW je MMORPG a LOL je spíše MOBA. Ale všechny tyto hry jsou velmi společné a mají co dočinění s RPG a nebo MMORPG A aby jste mi věřili tak RPG-role play game (hra na hrdinu) MMORPG- Massive multiplayer role play game MOBA- Multiplayer online battle arena

Odpovědi
anonym

World Of Warcraft

Doplňuji:
Hele asi takhle WORLD OF WARCRAFT TO JE LEGENDA je to vážná hra do které bylo vloženo maximum práce,nejlepší lore co znám,propracovaná mechanika hry,a vůbec všechno.LOL a DOTA to jsou animace jak pro 3 leté dítě,prý je to humor ale mě to příde hodně trapný.Prostě NEROZHODUJ SE A BER WOWKO

huxa

Dota (všechny)

Quimby

Dota (všechny)

geekocz

League Of Legends

Jsi si jistý tím, že víš co znamená zkratka RPG? Do tohoto žánru bych zařadil WOW, Diablo a možná Drakensang. A to bych tu zkratku rozšířil ještě na MMORPG. Ale LoL, Dota a Smite jsou čisté MOBA hry.

tencosepta

World Of Warcraft

Doplňuji:
LoL ani DotA nejsou RPG hochu, pleteš si pojmy s dojmy.

Jantar2

Dota (všechny)

Blaide

League Of Legends

MrnousakCZE

Dota (všechny)