Avatar uživatele
dust8

Tak co máte v diáři na zítra?

Já mám diář v hlavě. Budu vytírat dole podlahy. Ve sklepě dám do cajku svoje tři kola, která to už potřebují. Vylepším si zase o něco více pokoj, abych se přiblížil zase o něco blíž obecnému standartu, ale ne za cenu vlastní originality. A po trvdé práci bude naprostej relax! Zkouknu pár fajnovejch filmů, pustim si super music atd atd atd atd atd atd.......... .Budu mít den bez chlastu zase pro změnu. Co vy?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1716 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Budu hrát Morrowind, budu se dívat na Gameplay GTA San Andreas, budu se starat o zvířata, půjdu na procházku městem, budu sbírat účtenky a možná půjdu do kina na Příběh hraček 4.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Zítra mám v diáři STŘEDU. Na podrobnosti moc nemyslím, abych nebyl zbytečně předposraný. ;) Posledních cca 10 dni je FAKT zajímavých! :D :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Zítra mám druhý den volna. Dnes jsem dával do pořádku sebe ,(vyrovnávám spánkový deficit), druhý den dávám do pořádku to, co je třeba.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Dobrý den, jmenuji se franta a jsem alkoholik. Sem, tam, si taky dám. Pokud není problém, chtěl bych se tady s vámi účastnit tohoto sezení. (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Středa ? To je den vyhrazený na prohlídku města Riga

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

Rokio – za Morrowind jasný palec, ale… Odkud proboha znáš tuhle hru? Sakra, vždyť to jsem hrával já, když jsem ještě hrával – matně si vzpomínám, vždyť to už bude 20let! Tebe bych tipoval nejdříve tak na Oblivion nebo Skyrim! :o A jak to, že ti jde spustit? To máš 32b widle? Nebo udělali nějaký patch na 64b? ;)

před 1716 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rokio

aliendrone: Tato hra jde stáhnout na uloz.to. Já mám ale CD. Dostal jsem ho, když jsem byl malý (bylo mi asi 12 let) od mamky k narozeninám nebo k svátku. Máme operační systém Windows XP. Hru hraji v angličtině a celkem ji rozumím. Už jsem splnil asi 15 až 20 úkolů a jsem také poměrně silný. Ještě ale nemám enchavtované předměty kromě meče. A jsem starší než jsi možná myslíš. Je mi 23 let, ale já mám zálibu ve starých hrách, tak proto hraji Morrowind. Také mám Gothic, což je taká stará hra, ale pořád dobrá.

před 1715 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek