Ella

Tak co lidičky, taky jste se ráno probudili zavalení sněhem? =)

U nás teda pořád sněží, takový ten drobní snížek, ale pořádně hustě =D Vyjeli jste dneska autem nebo raději ne?
PS: Je to aktuální, tak je to v aktualitách =D

Nejlepší odpověď
hanulka11

U nás padá od noci a stále hustě -napadlo cca 25cm-vypadá, že hned tak nepřestane je hrozně zataženo.

Další odpovědi
annas

U nás je jen poprašek sněhu. Nesněží.

kropitko

na jih od Prahy chumelí jako blázen. Ráno jsem jela na kontrolu k lékaři(auto­busem), no domů už jsem musela přijít pěšky,sice jel, ale kopec k nám nevyjel. Tak ani nevím, jak se děti dostanou ze školy domů. Jestli to neprotáhnou a neposypou, tak autobusák říkal, že mají z dispečinku příkaz nejezdit…

anonym

u nás sice už přestalo sněžit ale sněhová nadílka je pořádná,bylo to ráno překvapení,musím odhrabat sníh at vyjedu z garáže