hanka R+

Tak co jste pěkneho dostali pod stromeček ? :o)

Nejlepší odpověď
GM

To nejhezčí bylo sdělení dcery s přítelem, že budu babičkou.

Další odpovědi
ten který je

Dostal jsem CD.:-)

anonym

Mnoho věcí,ale největší radost mám z dárku od vnučky,je jen otázka kam budu šípkový náhrdelník nosit.

quentos

to ten který je: máme smůlu, votázka je jenom pro holky („…dostaly“…). Takže se zdržuju odpovědi
Doplňuji:
tak tedy dobrá ;{)> knížky a cédéčka (vždy a zaručeně potěší: jmenujme alespoň Harukiho Murkamiho a nové album Nory Jones) a zeměpisně vzdělávací společenskou hru; nový tepláky a kožešinový bačkůrky, neboť ty starý už byly rozhadrovaný.

Stejně se ale nejvíc těším na tu kouzelnou atmosféru PŘED nadílkou. Vzhledem ke střevním potížím jsem však letos neprovokoval natěšenou sestru průtahy a odklady běháním pro přídavek ;{))>

anonym

Hudbu od Berta Anjewierdena z Youtube v trvání několika hodin

dudu

U nás se nadělovalo i dnes. Dostal jse krokoměr a právěr jsem změřil, že od PC na WC a zpět se musím trmácet 41 kroků!

iwetax

Dostala jsem kosmetiku, prací prášek, kvalitní ponožky.Takže sem moc ráda.

kore7

Já dostala placatku s věnováním https://www.pla­catky-levne.cz/placatky-s-venovanim udělala mě opravdu obrovskou radost. Však z ní piji každý den 🙂