Larissa

Tak co, emigruje někdo?

Nejlepší odpověď
anonym

Dnes se můžeš svobodně (zatím) rozhodnout kde a jak budeš žít. Není třeba emigrace přes dráty okolo hranic kde by na někoho stříleli vojáci z řad spoluobčanů.

Další odpovědi
Jikra

Já v každém případe budu emigrovat do hospůdky tak jako každou sobotu!

kyselina 5

Zem, ve které jsem se narodila, opouštět nehodlám. Ale se Zemanem na Hradě se začínám učit русский язык.
Kdyby byla možnost volit už od 15let, tak by to dopadlo úplně jinak. Ach jo!

pusinka50

Teď ve třetí třetině života už těžko. Jen hodně celý život lituji, že v 69-tým roce neemigroval můj otec s celou naší rodinou, o čemž prý uvažoval, ale kvůli nám dětem tuto myšlenku opustil

Drap

Pokud jsem to neudělal před třiceti léty, tak teď už do toho uržitě nepůjdu.