Tak co děvčata, máte některá z vás vlohy po mamince či babičce?

Umíte nějaké ruční práce jako je pletení, háčkování, vyšívání, či dokonce umíte vařit, péct jako maminka a babička? Nebo jenom umíte ovládat MT, PC, tablety, notebooky… ?

Nejlepší odpověď
Agneta

Co je ti do toho?
(na tohle ses mohl ptát před deseti lety, dnes je to sexismus) :DDD

Další odpovědi
melanie

Umím…neumím nic, ale pokouším se šít, což umí tety, babička, mamka nikoliv. Jinak po druhé babičce i po mamce jsem sečtělá, mimochodem. Ruční práce teda jinak moc neumím, ikdyž mamka určitě i babičky jsou na tohle machři :/ :(

NelieM

No vlohy bych na to mít mohla, protože moje babička i prababička se ve vyšívání, šití, pletení atd vyžívaly, ale mě tohle nikdy nebavilo. A na to, že je mi 21 si myslím, že umím dobře vařit, takže jsem zdědila asi tohle :D:)

ivzez

Háčkování, paličkování, vaření i pečení.
Zvládla bych i pletení a výšivku, ale na tyto
dvě činnosti nemám dost trpělivosti …
Doplňuji:
Šití samozřejmě taky …

KatkatkaW

Já se po mamince umím dobře hádat (;

vranovahan

No, já třeba nedávno zjistila, že mi po mamince jde dobře háčkování. Právě pár týdnů zpět mi dorazila nová sada háčků na háčkování z https://www.pro­pleta.cz/Sada-hacku-v-pouzdre-d98.htm tak jsem pár věcí zkoušela a jde mi to mnohem lépe, než jsem čekala. Původně jsem si myslela, že se s tím budu trápit, ale vlastně to není až tak složité.