Avatar uživatele
Nitrol

Tak co byste radili ???

Mercedes SLK
Mazda RX-8
Mazda MX-5
nebo BMW M3 ?
Doplňuji:
Alesh má pravdu a v Bílé je krásnej jenže RX-8 není nic moc – Wankelův motor- hrozný poruchy atd. Já osobně (kdyby byli prachy) bych bral Mercedes SLK jelikož je to kvalitní auto a myslím že z této čtveřice i nejlepší…
(BMW-moc drahý, Mazda RX-8 – wankel, MX-5– Pro mě malé, Mercedes SLK- Pro mě akurát a není zase tolik drahé …)

Ptal jsem se jen pro zábavu jaké auto byste si vy sami koupili.
Děkuji za odpovědi Nitrol.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? mojitek, Alesh, anonym před 4091 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Z této nabídky jednoznačné to Bávo… luxus 😉
Doplňuji:
Matthew: ty to okecáváš a nakonec s tebe vyleze totéž! Jedině to Bávo… to je strojovna, hlavně v té bílé je luxusní… http://v.images­.boldride.com/vor­steiner/2012/vor­steiner-bmw-m3-gts5.1471x972.Jul-11-2012_13.02.33­.232886.jpg

Upravil/a: Alesh

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Matthew

Je to celkem strohá otázka, jelikož neznám podrobnější informace o všech vozech, např. stáří, cena, výkon atd. Jen si vždycky vzpomenu na jeden komentář, " že audi si koupí technokrat, zatím co BMW opravdový řidič". :) Mazda RX-8 má dost povedený vzhled, řazení na jedničku a dá se podstatně sehnat levněji než mercedes a bmw. Ale z tohohle výběru se mi nejvíc zamlouvá asi to bmw :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

M3 má každej.Já osobně bych šel do RX 8.Ale když už M3 tak v úpravě G-power,to je pak žihadlo 🙂
Doplňuji:
No ale jeden detail : ptal ses „co byste radili“ ne,co bysme si koupili my 🙂 já bych nekoupil ani jedno z nich,asi bych šel do Nissanu GTR v úpravě Switzer(800ko­ní).Nebo KTM X Bow nebo Ariel Atom kdybych nevěděl co s prachama.Jinak kde si vzal ty poruchy u Wankelu?

Upravil/a: mojitek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GoCars.cz

Z této nabídky určitě M3, ale pokud možno E46, ikdyž E90 také není k zahození…ale pokud sportovní zadokolku, nejraději BMW 1M, poté Porsche Cayman S a určitě nezapomínat na BMW Z4 případně Z3M 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radovan M

Buď Mercedes-Benz SLK nebo Mazda MX-5… BMW bych si nevybral protože tady u nás je to samé BMW a v něm nepřispůsobivý spoluobčan, a Mazda RX-8 určitě ne… je to hezký zajímavý exotický auto, ale tak je to šrot… nestartuje, žere a podobně… Rozhodně bych nezapoměl na Nissan 350Z … =)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SamuraiSword

Kluci lámete si hlavu zbytečně…jediná volba je M3! 🙂 Je s ní největší legrace,táhne to jak svině,nezná to kopec a zadupe to Mazdu i MB. A to ve všech řadách od E30 do E92. Já osobně bych koupil M3 E46. Ne nadarmo se o ní říká,že je to nejlpeší M3 všech dob…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek