Nitrol

Tak co byste radili ???

Mercedes SLK
Mazda RX-8
Mazda MX-5
nebo BMW M3 ?
Doplňuji:
Alesh má pravdu a v Bílé je krásnej jenže RX-8 není nic moc – Wankelův motor- hrozný poruchy atd. Já osobně (kdyby byli prachy) bych bral Mercedes SLK jelikož je to kvalitní auto a myslím že z této čtveřice i nejlepší…
(BMW-moc drahý, Mazda RX-8 – wankel, MX-5– Pro mě malé, Mercedes SLK- Pro mě akurát a není zase tolik drahé …)

Ptal jsem se jen pro zábavu jaké auto byste si vy sami koupili.
Děkuji za odpovědi Nitrol.

Odpovědi
Alesh

Z této nabídky jednoznačné to Bávo… luxus 😉
Doplňuji:
Matthew: ty to okecáváš a nakonec s tebe vyleze totéž! Jedině to Bávo… to je strojovna, hlavně v té bílé je luxusní… http://v.images­.boldride.com/vor­steiner/2012/vor­steiner-bmw-m3-gts5.1471x972.Jul-11-2012_13.02.33­.232886.jpg

Matthew

Je to celkem strohá otázka, jelikož neznám podrobnější informace o všech vozech, např. stáří, cena, výkon atd. Jen si vždycky vzpomenu na jeden komentář, " že audi si koupí technokrat, zatím co BMW opravdový řidič". :) Mazda RX-8 má dost povedený vzhled, řazení na jedničku a dá se podstatně sehnat levněji než mercedes a bmw. Ale z tohohle výběru se mi nejvíc zamlouvá asi to bmw :)

mojitek

M3 má každej.Já osobně bych šel do RX 8.Ale když už M3 tak v úpravě G-power,to je pak žihadlo 🙂
Doplňuji:
No ale jeden detail : ptal ses „co byste radili“ ne,co bysme si koupili my 🙂 já bych nekoupil ani jedno z nich,asi bych šel do Nissanu GTR v úpravě Switzer(800ko­ní).Nebo KTM X Bow nebo Ariel Atom kdybych nevěděl co s prachama.Jinak kde si vzal ty poruchy u Wankelu?

GoCars.cz

Z této nabídky určitě M3, ale pokud možno E46, ikdyž E90 také není k zahození…ale pokud sportovní zadokolku, nejraději BMW 1M, poté Porsche Cayman S a určitě nezapomínat na BMW Z4 případně Z3M 😉

Radovan M

Buď Mercedes-Benz SLK nebo Mazda MX-5… BMW bych si nevybral protože tady u nás je to samé BMW a v něm nepřispůsobivý spoluobčan, a Mazda RX-8 určitě ne… je to hezký zajímavý exotický auto, ale tak je to šrot… nestartuje, žere a podobně… Rozhodně bych nezapoměl na Nissan 350Z … =)

SamuraiSword

Kluci lámete si hlavu zbytečně…jediná volba je M3! 🙂 Je s ní největší legrace,táhne to jak svině,nezná to kopec a zadupe to Mazdu i MB. A to ve všech řadách od E30 do E92. Já osobně bych koupil M3 E46. Ne nadarmo se o ní říká,že je to nejlpeší M3 všech dob…