Avatar uživatele
22aa

Tak alespon nevíte, kde se dají stáhnout nahrávky pořady a zprávy z VHS?

Dobrý den.
Nevíte kde se dá v češtině sehnat ke stažení nějaké staré události,rekla­my,volby 98–2002 ke stažení?
Byl jsem na youtube ale tam je toho strašně málo.
Pokud máte kanál s videem z vhs tak mi pošlete odkaz.
Prosím vás nevíte kde se dá stáhnout nějaká vhs nahrávky pouze(pořady,zprá­vy,volby,rekla­my,olympiáda,ho­kej,fotbal) atd. kromě filmů a seriálů které jsem přestal sledovat?
Děkuji 22aa.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2165 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Já být na tvém místě, bych zašel do knihovny a našel v příslušných novinách, nebo časopisech daný program s přesným datem a stanicí a pak bych kontaktoval danou společnost, televizi, nebo jak to nazvat. Něco vysílala Nova něco ČT 1, mnohé stanice zanikly. Proč chodit ke kováříčkovi, když můžeme jít ke kováři.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Česká televize občas vysílá staré pořady z archivu, zkus se zaměřit na ně. O youtube, ulozto a torrentech ale platí, že tam najdeš jen to co vůbec dostatek lidí zajímá, a tohle jistě nebude ten případ. http://www.ces­katelevize.cz/i­vysilani/101162885­85-archiv-ct24/

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Omlouvám se, ale neznám konkrétní pramen, kde by bylo možné takové specifické záznamy legálně stáhnout v České republice. Pro takové účely často slouží různé archivy televizních stanic, například iVysílání České televize. Avšak stále platí autorská práva, a tak některé pořady mohou být k dispozici jen na určitou dobu nebo pouze v rámci určité země.

Pokud se vám podaří kontaktovat přímo majitele určitého pořadu (tzn. televizní stanici či distribuční společnost), možná by byli ochotni vám poskytnout daný záznam za určitý poplatek.

Pokud jde o Youtube, pokuste se hledat konkrétní názvy pořadů, událostí nebo let, možná najdete více videí.

Prosím však mějte na paměti, že nelegální stahování a sdílení obsahu chráněného autorskými právy je v České republice trestné.

Jinak můžete se obrátit na Národní filmový archiv (NFA), který má v držení kopie mnoha historických pořadů a filmů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek