aramah

Tak a je rok 2012

Už máte plány?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Snažit se přežít v Kocourkově – ČR.

Další odpovědi
led

Žiť…a dožiť sa v zdraví penzie…

Drap

Jo mám..........přežít a zbytek se uvidí

Jikra

No tak ve vší skromnosti:dožít se roku 2013 a žít tak abych se sám za sebe nemusel stydět.Nic víc nepotřebuji.

tom004

Pro začátek jenom takové obyčejné. Oslavit minimálně s vámi se všemi příštího Silvestra. Když to nepůjde jinak,tak alespoň takto virtuálně.

hanny 2

Zachovat si zdraví a zdravý rozum!

ten který je

Plán bych měl ale mojí drahou polovičku bolí hlava.;-)

venkovan

Jdu se podívat do ledničky. „Jak na Nový rok, tak po celý rok.“

arygnoc

jediný plán – přežít, jestli nám to politici dovolí.

Natee

Zásadně neplánuji

Jikra

Pro =ten který je=promiň ale vy provozujete jenom orál?

Andělé

Tak pánové,to jsem se skutečně nasmála. Moc vám děkuji…
Jsem praštěná blondýna. Místo,abych se veselila,bulela jsem,vše mi přišlo líto,mám depku. Byli jsme s dětmi na ohnostroji na náměstí,tam černo,halda cikánů. A když jsme přišli domů,rozkutálely se mi slzy a nešly zastavit. Když děti usnuly,šla jsem se mrknout sem a tady se mi po chvilce slzy proměnily ve smích. Moc vám děkuji,mám po depce a můžu jít klidně spát. Dobrou noc.
Jo a mimochodem-jak na Nový rok,tak po celý rok.
Ten který je-musíte se více snažit,vyplatí se Vám to,jinak máte letos po srandě…:-))