Táhne z tebe pivo, smrděj ti nohy, jdi si ho umejt dobytku jeden. Žije dnes herečka, která má charisma Heleny Růžičkové?

Odpovědi
Kepler

Ať přemýšlím, jak přemýšlím, zdá se že tento druh herečky asi u nás vymřel. Ty dnešní mi připadají jako moc fajnovky. Vlastně si ani neumím vzpomenout, jestli je u nás ještě nějaká fungující komička.

klob1

Herečka asi spíš ne, nevím. Ale jedno je jisté, stejná paní ano, ta existuje a i studovakla zubařinu s paní Helenou Růžičkovou. A je úplně stejná.

Hlada

Věřím tomu, že žije, není ale populární, protože typ humoru, ve kterém excelovala Helena Růžičková se v podstatě přestal dělat.