zjentek

Táhne ještě dneska disco?

Uvedete příkladem nějaké dnešní disco hity?
(Normální disko, ne takový to párty techno anebo co to je.)

Odpovědi
agentpv

co jsem se tak ptal tak mladí do 20 let netuší co to byly diskotéky a zábavy, ani co je to disko. Mají ten svůj hip-hop, rap. Vůbec netuším kam se chodí u nás „tancovat“ – myslím že nikam, že se mladí stydí, max. předvedou nějaký ten break-dance.

Kepler

Pojem disco je dnes už dinosaurus. Dnes mládež chodí do „klubu“, i když je to vlastně totéž.

briketka10

Samozřejmě žejo.
V Pardubicích jsou diskotéky pořád.
Dnešních hitů je spousta stačí jen poslouchat rádio

.

zjentek

Stydí? (;(;(; No, jak kde, v talentových pořadech a soutěžích v televizi se asi moc nestydí, jak to tak vypadá. Ale tam se předvádějí „za něco“, zatímco na diskotéce se předváděli zadarmo, to je fakt. (;

agentpv

Talenti jo, já myslel běžné děcka, mládež. Mám za sebou 11 let práce „Pedagoga volného času“ a asi 30 táborů… a někdy donutit běžné děcka jít tancovat na táborovou diskotéku byla velká fuška. Když už nám začaly vyhrožovat, že je nesmíme nutit, tak jsme to řešili „brigádou“ – kdo nechce tančit, půjde s jedním vedoucím tahat, sekat a řezat dřevo z lesa na táborák… na práci se v posledních letech přihlašovala i polovina kluků (můj poslední tábor 2015).