Hříbátko

Tahá mě za nos nebo to myslí opravdu vážně?

Ahoj, prožil jsem si asi 3/4 roku peklo kvůli jedné holce s kterou to stejně nevyšlo a jsem za to rád. Jsem rád že to ani neklaplo, ale zanechalo to na mě určité skvrny. V březnu jsem potkal jednu slečnu u které mě nenapadlo že by to mohlo dopadnout tak jak to je aktuálně teď. Tancovali jsme spolu i na plese a na konci dubna jsme se viděli naposled a ani jsme se nerozloučili. Jenže sama si mě po necelém měsíci vygooglovala na facebooku a přidala si mě. Začala šťouchat a šťoucháme se dodnes. Šťouchání je ještě v pořádku, ale potom jsme začli konverzovat a začala si ke mě dovolovat co si ke mě žádná jiná nedovolila. Zjistil jsem že mi šmíruje fotky a zeď, pak se sama přiznala, že má mojí fotku v mobilu a pak přišla s tim jestli s ní nechci jít do tanečních. Zeptala se i přestože věděla že už je plno a stejně se nebudu moci přihlásit. Zřejmě chtěla slyšet asi mojí reakci, protože si nedovedu představit co tim jinýho sleduje. Nevim ale když je plno tak vás asi se někoho nenapadne zeptat jestli nechce jít do tanečních – je to tak nebo se pletu? Odpověděl jsem ji na to že by byl problém s dojížděním protože je to dost z ruky a pak stejně napsala že je plno. Pak jsem jí něco ukazoval a bylo tam moje číslo telefonní a mě to hned nedošlo a odepsala „Tak v kolik chceš budíček?“. Když jsem ji napsal že může ráno v osm a že stejně nezavolá protože na to nemá odvahu tak jsem to trefil přesně, ale na třetí pokus opravdu zavolala. Pak už se ty rozhovory hodně vezly a padaly tam smajlíky pusinek a tak. Před koncem prázdnin se objevila na chatu a začla psát a když jsem se jí zeptal co mi řekne dnes hezkýho, tak mi odpověděla že pohádku. Prej jakou bych chtěl, tak říkám ať vybere ňákou pěknou. Tak že teda o Šípkové Růžence. Tak řikám tak jo a pak napsala že nic psát nebude že by se upsala a že mi jí řekne až se uvidíme. Druhý den na chatu jsem opět nahodil otázku co mi řekne a zase přišla se Šípkovou Růženkou s tím že podotkla že ona bude Růženka co se píchne a usne. Domlouvali jsme si i vejlet – asi tři a ani jeden prostě nevyšel. Jednou to nešlo protože jela někam s mamčou, pak zase měla dlouho školu a odpoledne jela kupovat šaty a když jsme se minulý týden ve čtvrtek viděli tak jsme se bavili že příští víkend by jsme mohli do ZOO či někam na výlet. Vyloženě jsme se nedomluvili jako na 100% a když jsem jí psal v pátek jestli v sobotu půjdem tak napsala že nemůže že je celý víkend pryč a napsala smutného smajlíka „:-(“ Krom toho když jsme se minulý čtvrtek viděli, tak jsem ji předhodil pohádku že mi jí slíbila a řekla že mi půjčí knížku :D

Jí je 17, mě je 20 a protože žádnej vztah neměla a nemá žádný zkušenosti tak neví teď kudy. Taky se stydí, ale tak to je i pochopitelný. Člověk napíše do chatu věci na který si v reálu moc netroufne. Někdy si řikám jestli mě netahá za nos…Když jsem se jí před měsícem ptal jestli ji mužu věřit tak řekla že joo, ale jak jsem psal na začátku že jsem si prožil 3/4 roku peklo tak vůbec nevím jestli jí mam věřit či nikoliv. Je to slušná holka, o tom není pochyb ale nevím si teď taky moc rady. Na SMS víceméně reaguje a omluví se že nemůže, ale nevím…Užil jsem si kdysi dost a byl bych nerad aby se to opakovalo (nevolnosti, prášky apod…) a tak jsem dost opatrný…Zase si říkám kdyby nechtěla tak ani na sms neodpoví a nenapíše do ní na konci „:-(“. Taky mi píše že jsem šikovnej což si nevzpomínám že by mi ňáká jiná holka vůbec řekla. A jak jsem říkal, 3/4 roku peklo a teď mě trápí trochu tohle. Píše mi že mě chce vidět, ale prostě pořád to ňák nevychází. Dokáže někdo poradit co s tím či jak na ní nebo aspoň co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
anonym

Hribatko . ! Pribeh je vesely i smutny. 🙂
Nesmis to tolik na vazno prozivat , ty vztahy. ! Vzdyt se hned nezenis ! 🙂
Pomalu na tu holku … mozna i ona je zklamana a neveri. Pis ji nejake sms , nebo na ty vase facebooky a kdyz priste odmitne vice jak 2 krat , tak byt tebou , uz se neozvu. Jste zmateny oba dva. 🙂 A ted uz vlastne – 3 – i se mnou. 🙂
Kdyz nevyjde tahle laska , vyjde snad jina. Jen ne o vsem tolik premyslet a brat kazdy den jak prijde. ( ja se napr. tady na odpovedich take seznamila .. a ted ty soukrome maily … to bych neprala nikomu je cist.. 🙂…
Hodne stesti. -iv-

Další odpovědi
Adula.57

Já bych jí věřila. Jestli nemá zkušenosti, tak se prostě je stydí s tebou někam jít a vymýšlí si plány. Já mám to stejné a taky si vymýšlím, protože nevím jak by to dopadlo a k tomu jsme se moc neviděli. Jak ona může vědět že jsi normální kluk? Prostě má strach, tak jí to nějak vysvětli

Drap

Jedině čas ukáže jak se věci mají

Hříbátko

No je pravda že se téměř neznáme…jezdili jsme párkrát vlakem ze školy, od maturity jsme se víceméně neviděli, probíral jsem to s kamarádem a ten má na to podobný názor jako ty. Říkám si že pro ňáké pokračování je dobrý vidět se a tak…mam jí to vysvětlovat po netu nebo čekat až vyjde ňáký výlet? já bych to radši řešil osobně než přes net…Je to šložité no :/