coco

Tady už asi všichni bucají, tak já taky sklapnu a jdu bucat…

Doplňuji:
No z infantilštiny, když jste doma 4 roky s dítětem na mateřské přece…:)

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

…proboha :) odkud je slovo bucat?
Doplňuji:
:D tak tohle je hezký, večer mě to pobavilo, ale teď rozesmálo :))) děkuju ;)

Další odpovědi
hanulka11

tak to jsem se tedy poránu zasmála …že prý bucají…to slyším poprvé
z čeho to vzniklo?????
Doplňuji:
tak to je dobrý u nás se říkalo když byly děti malé hajat . Doba jde fakt kupředu…hihihi

roxy52

Já ne.Teprve sem jdu.

dědapetr

Moje dcera říká dětem "haji buci"má tři děti.