Avatar uživatele
reika

Tady je svět v pořádku?

Ahoj všem! Musím se vám svěřit se svou dnešní špatnou zkušeností…Dnes jsem nakupovala v Globusu v Ostravě, mimo jiné jsem potřebovala žínku a nemohla jsem ji najít. Zeptala jsem se tedy prodavačky, kde ji hledat a ona mi odpověděla – „Máte doma šicí stroj? Tak si ji ušijte!“ Zůstala jsem jako opařená, u prodavaček jsem spíše zvyklá, že zboží nabízejí a snaží se ho prodat. Když jsem jí řekla, že jsem si ji přišla koupit, tak odpověděla, že to myslela tak, abych ušetřila… Co si o tom myslíte vy, zachovala se ta prodávající špatně nebo jsem přecitlivělá? A Globus má ve svém sloganu – TADY JE SVĚT JEŠTĚ V POŘÁDKU. Mi to v pořádku nepřipadá…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, bolak, briketka10, anonym, gecco, zzzlatokopka, anonym před 3281 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

;-DDD

S jednáním paní/slečny bych seznámil managera/ku prodejny…
Tohle totiž není „v pořádku“ ani podle mne…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Adula.57

To rozhodně v pořádku není. Měla Vám pomoci a snažit se poradit. To co Vám řekla, rozhodně rada není. Měla jste jí něco hnusnýho říct, nebo si alespoň nějak postěžovat. Já bych to tak teda udělala.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Takové chování je v rozporu se slušností a se zdravým rozumem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

s ohľadom na rubriku (kultura a společnost/ná­boženství):

počula ste slovo božie: choď a ši!

;-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ono záleží jakým tonem vám to rčení řekla,pokud v dobrém,jak sama píšete,abyste ušetřila,tak na tom nevidím nic špatného a rozhodně bych nebonzoval manažerce.Vyřešil bych tos ní,přímo na místě.
Chtěla snad jen poradit a pomoci v dobrém.Neuším ovšem okolnosti vaší konvezrace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Gobus,Globus…á už vím to je náboženská organizace,ale to je tajný spolek!?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Já myslím že to myslela dobře 🙂 Možná že to na první pohled vyznělo tak nějak hrubě, ale hádám že to byla nějaká starší paní, praktická, a když slyšela že si chceš koupit „kapsu na ruku“, která se dá sešít z hadru za 5 minut a zadarmo, a oni ji prodávají někde v koupelnových potřebách za 300Kč, tak ti prostě chtěla ušetřit zbytečně vyhozený peníze.

Já jsem od jedný baličky/kráječky v uzeninách v jednom obchoďáku zase slyšel, když jsem ukázal na salám, větu: „kupte si radši jinej, tenhle už tu leží tři dny..“, a tohle myslím že byla dost podobně míněná rada.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Neznám věk Tvůj ani prodavačky. Pokud je však o generaci starší, pak se u ní mohl projevit mateřský cit a její projev byl něco víc, než neosobní vztah k zákazníkovi. V tom případě bych ke zmiňovanému sloganu jen dodal „díky Bohu“. A po vzoru pana Brzobohatého ještě dodal „jen se neposrat“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Mám podobnou zkušenost s Tesco…nene, paní prodavačko Vaše jméno ? (má ho na štítku uvedeno) kde a kdo je Váš vedoucí ? Děkuji, navštívím ho a dám zprávu. Nemusíš zrovna bonzovat, stačí pohrozit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

omg.....toto nie je socializmom, toto sú proste dva toxické národy.....ak niečo také jestvuje, určite v bývalom č-s…

že sa niekomu nechce pretvarovať ani za peniaze…des…že asociáli robia v službách v takých počtoch…hrôza…že sa to nikto nepokúša meniť…to je katastrofa

nie, nie ste precitlivelá…to slovo je len nadávka ktorú všetci psychopatofili vymysleli pre ľudí, ktorí sú civilizovaní a civilizovanosť denne vyžadujú
Doplňuji:
tá,,dobrá" rada by bola eticky prípustná (nie profesionálne!) len v prípade, že by vám to povedala štýlom ,,sprisahanecky pološeptom" a dodala prečo si tie textílie nemáte kupovať (trhajú sa, smrdia škodlivými chemikáliami, sú predražené)

Upravil/a: Šidlo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Jedině bůh ví,co jste slyšela a viděla.

před 3281 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek