coco

tady je dneska mlíko,jak je u vás,přátelé?

Doplňuji:
Tím tady myslím Bruntál

Nejlepší odpověď
hanulka11

Za Prahou ráno mlha, pak sluníčko, ale přidal se silný vítr a nyní zataženo a začíná pršet.Ale je to potřeba je hrozné sucho a práce na zahrádce by byla bez vody zbytečná …nic by nám nevyrostlo. Takže ,nezoufejme za pár dní bude zase fajn.

Další odpovědi
chudst

Au, ja se musim podivat na odpovedi.cz, abych zjistil, ze venku prsi :D Ja myslel, ze je jen zatazeno. Takze ano, Brno hlasi mirny dest XD

Drap

Kousek nad Brnem . ráno mlhisto, po poludni tak isto, na večer je hlášená tma

Jikra

Slaný 18.hod. oblačno slabé přeháňky
teplota +10st.

dědapetr

Brno hlasí déšť.

jaroš

Olomouc,taky prší.Mlha není.

barusee

Praha zataženo a vítr jak blázen.

SajmonModer

Ostrava: Zataženo, tma, v noci pršelo. Je hnusně.