Alesh

Tablety do myčky JAR Platinum?

Chápu správně, že pokud se používá tento typ tablet https://www.e­va.cz/zbozi/DRO49522/­jar-platinum-tablety-giga-box-168-ks-4x42/ , tak je zbytečné plnit zásobník myčky solí i leštidlem, a zcela stačí dávat jen zmiňovanou tabletu?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ano, jsou to prý „All in 1“, moje mladší starší jiné nepoužívá a nemůže si je vynachválit. Podle mě obyčejné Finishky odvedou stejnou práci za menší cenu, ale je fakt, že to zrovna moc podrobně nesleduji.

Jen na jedno si dej u tak velkého balení bacha – uchovávej BEZ přístupu vzduchu (přesyp třeba do zavíratelného okurčáku)! Jinak se ti začnou vlivem vzdušné vlhkosti „rozkládat“! Je to jako s prášky na prádlo, obal nestojí za nic (nebrání pronikání vlhkosti) a domů už to přineseš sice nepatrně, ale jistě „nahlodané“, navlhlé a ten rozpustný obal podlehne. Ale u malých balení to stihneš spotřebovat i bez tohoto opatření. Záleží jakou máš doma míru vlhkosti. :)