Terka318

Tablet s Windowsem?

Dobrý den, nevíte někdo o tabletu s Windowsem (je jedno kterym), za cenu do 15 000, pro -náctiletou?

Odpovědi
Bedy

Myslíš si, že tablet je pro tebe dobrá volba. Nebude lepší si vybrat nějaký netbook? Ten je určitě levnější, můžete na něm provozovat standardní apliakce, co používáš na normálním počítači, máš tam klávesnici, lépe se s tím pracuje. A to jsou rodiče schopni zaplatit tolik peněz?

Dobrý tablet by byl třeba Acer Iconia Tab W510 – je k němu dokovací stanice s klávensicí. Stačí ji jen připojit k tabletu a máte z toho takový netbook. Do 15 000 Kč se to dá sehnat.

Z levnějších tabletů pak můžu vypíchnout Asus VivoTab ME400C-1A019W. Má vnitřní 64GB paměť.

Ještě jsem našel tablet s Windows 7, ale to není úplně vončo pro tablet. tam je lepší volba Windows 8. Nicméně můžeškouknout na Acer Iconia Tab W500P, AMD C60.