Gami.Pet

Tablet-prosím pomoc, spěchá

Chci si alzu kopit tablet za 1 899 kč s dph. Nejsem náročná na elektroniku takže, výkonost ? Má to cenu ? Tablet sencor-element 7V2 4GB.

Odpovědi
Bedy

Tohle opravdu nemá cenu kupovat, je to hodně drahé zrcátko neboli laicná hračka.
Ten tablet má opravdu mizerný výkon, sotva to operační systém co tam je, má to malé rozlišení displeje, na slunci to je mizerně čitelné, baterka má opravdu bídnou výdrž.

Pokud chceš tablet, přidej si ještě aspoň tak 2500Kč – jinak nemá cenu ten tablet kupovat.

Celník

Za mě ne ono to sice bude fungovat ale bude to pomalí nestabilní (systém) a hnusnej displej nemusíš kupovat hned iPad ale já bych do tak levnýho nešel

Larissa

http://www.al­za.cz/sencor-element-7v2-4gb-d368026.htm#recenze