Avatar uživatele
ElissPriz

Tablet nebo Notebook ?

Pro co by jste brali radši ? Tablet x Notebook ? Tablet je zase lépe přenosný ale nemá klávesnici , poraďte

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dudu, Ing.internet před 4064 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Já osobně považuji tablet jen jako „hračku“. Třeba právě to psaní textů je oproti ntb děs )) Na blbosti to ale stačí, obrázky a videa taky, pro plnohodnotnou práci bych určitě volil ntb.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kazisvět

Pokud drtivou většinu času strávíte „konzumací obsahu“: např. prohlížení webu, sociálních sítí, videa apod., tak je tablet ideální. Pokud nějaký obsah často vytváříte: např. dopisy, tabulky, prezentace … zvolte notebook.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vojtěch

Mám zkušenost s obojím a z praktických důvodů bych volil raději notebook. Dotyková obrazovka tabletu zpočátku zabaví, ale běžná práce (tvorba dokumentů, e-maily apod.) je na tabletu bez externí klávesnice obtížnější a pomalá. Nehledě na vyšší cenu tabletů. Existuje ale kompromisní řešení. Někteří výrobci (vím například o HP) vyrábějí notebooky, jejichž obrazovka se dá otočit a přiklopit zadní stranou na klávesnici, takže z notebooku je rázem tablet. Otázka je, kolik toho otočný čep vydrží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

Ale na co ho potřebuješ???
například asus transfomer, nebo asus slider mají klávesnici..... a na co klávesnici, když je virtuální??? Jde hlavně oto, aby ste to s tabletem umněla, protože to je Dost rozdílný od nota..... navíc většina aplikací na AM je placených......

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika