Shizuka

Tablet na kreslení

Dobrý den chtěla bych si koupit tablet na kreslení
ale chci aby mi šel přímo na tom tabletu vidět displey
něco jako Ipad ale něco přímo pro kreslení .
Za tablet bych koupila za max. 2,000kč

Nejlepší odpověď
Bedy

Solidní tablet do 2 000 Kč nekoupíte. Za takovou cenu si koupíte nějakou nekvalitní křupku, která každou chvíli bude zamrzat, bude s děravým a nejvíce napadaným mobilním operačím systémem a bude ošizena všude, kde to na první pohled nebude vidět.
Navyšte rozpočet minimálně na 6 000 Kč, pokud by to mělo být na nějaké solidní kreslení na úrovni, tak přidejte aspoň 10 000 Kč.

No a kdybych měl něco do 2 000 vypíchnout, tak by to na základě uživatelských recenzí byl tablet Manta MID08.

Další odpovědi
huxa

běž si raději koupit papír a pastelky či fixy, na to by ti mělo těch 2000Kč vystačit

MacChill

přesně ten typ tabletu co popisuješ nekoupíš pod 10 000,–

ven.cik

Hodně štěstí při hledání, protože tablet za dvojku asi těžko seženeš a když jo, tak ti druhej den nebude fungovat, když už si chceš koupit nějakej tablet, tak kvalitní, ono to taky není levná záležitost…A na kreslení jsem ještě tablet neviděl, spíš nějakej program pro ten tablet by si měla schánět…