Gami.Pet

Tablet – KOUPIT či Nekoupit ?

http://www.al­za.cz/goclever-tab-r75-7-d357378.htm?kam­pan=zbozi.cz
je kvalitní ? nebo zbytečně vyhozené peníze ? :)

Odpovědi
NellyP

Koupit ;)

huxa

být tebou jdu do obchodu a koukám se po něčem jiném, také jsem se na tento díval, raději jsem si ovšem koupil za 4K daleko lepší. Tento má slabí procesor, málo RAM-toto hodně pocítíš a ničím to nemůžeš už nahradit. Navíc má TFT LCD displej, takže na světle naprosto nic neuvidíš (nemluvím jen o přímém slunci, na každém světle)

Orange

Proč myslíš, že ostatní tablety (Asus, Acer, atd) nestojí pod 3 tisíce? Jestli se chceš zbytečně nervovat s něčím nepoužitelným, tak si to kup. Jinak bych vzal alespoň Acer Iconia B1 nebo jak se jmenuje. Na druhou stranu otázka by spíš měla znít, jestli využiješ tablet? Je to věc skoro k ničemu.

pavsmr

Přesně tak takovýhle „hračky“ jsou opravdu k ničemu, jestli chcete něco co bude aspon chvíli dobře fungovat tak doporučuju kupovat ověřené značky. Já mám třeba tenhle:
http://interlin­k.tsbohemia.cz/sam­sung-galaxy-tab2-p3110-gt-p3110zwaxez-_d156220.html
není nejdražší ani nejlevnější a nemůžu si stěžovat!