pan X

Tablet ACER Iconia – co je to ROOT?

Chtěl jsem si stáhnout aplikaci na nahrávání obrazovky (Android) a objevilo se mi oznámení, že můj tablet nemá ROOT, nebo tak něco. Co to sakra je ROOT a jak to můžu nainstalovat!?

Nejlepší odpověď
www

Přesné vysvětlení, výhody/nevýhody, jak na to ap. najdeš zde:

Zdroj: www.androidmar­ket.cz/android/co-je-to-root-a-jak-jej-ziskat/

Další odpovědi
PiskotCZ

Root je něco jako administrátor na PC. Když mobil nebo tablet kupuješ, máš ho s běžným účtem. S rootem můžeš dělat mnohem víc věcí, avšak i smazat systémové soubory.