Avatar uživatele
autacek

Tablet a chrčivý zvuk kvůli wifi, co s tím ?

Pořídil jsem si tablet a následně při jeho testování zjistil, že zvuk nasnímaný interním reproduktorem je nepoužitelný pro skype, voip a pod. Ozývá se hrčení, vrčení, vlastní nadnímaný zvuk v tom zaniká. Vydedukoval jsem, že na to má vliv wifi, neb v jiném programu (záznamník) je nasnímaný zvuk úplně v pohodě, do okamžiku přenosu dat, či dokonce stačí přiblížit i jiné wifi zařízení v provozu – třeba mobil, a ten rušivý zvuk je tam zas. Vůbec nevím co s tím ani jestli tomu jde alespoň trochu nějak pomoci. Externí mikrofon, pomohl by ? Zařízení ale tuto možnost nepodporuje, no kdyby podporovalo, nevyšlo by to na stejno ? Bohužel ani alobalem to neodruším, navíc netuším, jak se ten krám rozdělává ? Šroubky to nemá.. ? Díky za jakoukoli radu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Hakunamatata před 3968 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

To je běžné u levnějších tabletů s Androidem. Jestli je to v záruce, tak to vraťte a požadujte vrácení peněz a pořiďte si něco lepšího.
Tyhlety tablety jsou lepené, proto to nemá šroubky – šetří se všude.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gobls

Nevím jak tady, ale když jsem rozebral svůj NB, tak tam byl vnitřní mikrofon připojený dost dlouhým NESTÍNĚNÝM kablíkem (levnější o pár haléřů?), takže v tom by mohl být problém. Potom by kvalitní externí mikrofon pomohl. Když tam ale připojit nejde, tak snad jen něco přes USB a pokud ani to ne, tak jiný tablet. Myslím že by ale měl každý splňovat nějakou normu odolnosti proti vnějšímu rušení, tak zkusit reklamovat. Navíc když to ruší i samo sebe, to bych jim omlátil o hlavu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
danyy

Reklamuj ale jestli je to nějaký levný plastový krám tak pomůže leda vyhodit z okna :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet