hanny 2

Ta paní co odešla se teď vrátila?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-mozne-aby-byl-clovek-po-ranu-prekvapeny-nebo-je-to-jen-tak-dela-vite-ze-illines-ma-dnes-narozeniny
Doplňuji:
Illines.

Nejlepší odpověď
Illines

Vam vsem ,kteri jste me poznali dekuji . Vratila jsem se , prece se mi jen styskalo a neodolala jsem.Jste virtuozni pratele a tak jsem nezapomela.Vzpo­minam si Hanny2,jak si zacinala a vidim ze te to drzi dodnes.Preji Vam vsem ,aby jsme meli stastny krok na Novy rok.P.S. znova zacinam,tak zatim s bodovanim nejsem na tom nejlepe.

Další odpovědi
hanulka11

Jestli je to ona …to ví ona sama a já jí přeji vše krásné .

led

Asi ano, v odkaze anonym ďakuje ako Illines a v profile Illines je napísaný mesiac vytvorenia 12/2011.
Podľa toho sa Illines vrátila späť v novom profile so starým menom.
Preto privítajme nového účastníka so starým menom medzi nami

anonym

V odkazu je těch paní více. Konkrétně kterou máš na mysli?

štamgast

V odkazu je anonym.

anonym

http://www.od­povedi.cz/dis­kuze/vanoce-v-letnim-case-libili-by-se-vam

hanny 2

Vítám paní Illines zpět!Ona totiž odešla v době,kdy já jsem tady byla krátkou dobu!

hanny 2

ad štamgast – v odkazu je tato věta –

"Je možné, aby byl člověk po ránu překvapený? Nebo je to jen tak dělá? Víte, že Illines má dnes narozeniny?

Illines, všechno nejlepší k dnešním narozeninám".

Je to před 330 dny!