Kája1

Jedna potkanice stále pšiká, ale ta druhá začala vydávat něco jako vrkání, nevím, co to je, může umřít?

Nejlepší odpověď
redy

Třeba je jeden potkan, a namlouvají se:-)

Další odpovědi
Hans51

Samozřejmě, že může umřít, stejně jako každý jiný živý organismus.

dejavu

Prosím tě, proč s nimi nemažeš k veterináři a necháš je trápit? Evidentně mají respirační problémy, viz příznaky zde http://www.czkp­.cz/ja-potkan/kdyz-onemocnim/nemoci-a-zdravotni-problemy/dychaci-soustava/respiracni-onemocneni-potkanu/ á dusí se. U zvířat (třeba u koček) je rýma podstatně vážnějším problémem, než u lidí a mohou na to i zemřít. Pokud už se vyskytlo vrkání, tak tam mazej hodně rychle, nebo uhynou na zápal plic.

ivzez

Kájo, přestaň se tu vyptávat na problémy s potkany
a běž s nimi k veterináři.
Nebo počkáš, až tě někdo nahlási pro týrání zvířat?